Guest mischko11 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 a nechceli ste medzi seba pustiti jedno biele trojdverko ? Citovat
pipistrel Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 ale prrrrrd. vsetko bolo vypocitane. a inak facelift ma vyssie naraznik. teda skor mensie lizatko. inak vrabec ma vsetko mensie Citovat
Guest mischko11 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 ale vyfuky obaja nemate poriadne vyfuky takze kedy pride dozadu nieco ozdobne ? [upravil dne 29/2/12 20:29 od mischko11] Citovat
elton Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 Miško.eleven má pravdu, nekoukaj vám žádné pořádné roury:D Citovat
Guest mischko11 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 ale prrrrrd. vsetko bolo vypocitane. a inak facelift ma vyssie naraznik. teda skor mensie lizatko. inak vrabec ma vsetko mensie skor facelift ma obute vacsie balony obute preto ma vyssie naraznik Citovat
Guest mischko11 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 Miško.eleven má pravdu, nekoukaj vám žádné pořádné roury:D elton ale musis uznat v zabere na ich zadky ma pipi listu vo farbe takze to znamena ze pipi je iny boooorec [upravil dne 29/2/12 20:36 od mischko11] Citovat
elton Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 elton ale musis uznat v zabere na ich zadky ma pipi listu vo farbe takze to znamena ze pipi je iny boooorec [upravil dne 29/2/12 20:36 od mischko11] jenomže já celou dobu myslím jiné lišty. Citovat
Guest mischko11 Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 ja viem ze ine listy ved toto forum je popularne vdaka pipimu a jeho listam a zacina sa zvysovat pocet clenov vdaka cinicmanovej saltpake neverending story [upravil dne 29/2/12 20:47 od mischko11] Citovat
elton Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 neverending story [upravil dne 29/2/12 20:47 od mischko11] Jojo, máš pravdu: Citovat
pipistrel Odesláno 29. únor 2012 Odesláno 29. únor 2012 v tom klipe je brat cerneho vrabca bily vrabec :D:D Citovat
Cinicman Odesláno 1. březen 2012 Autor Odesláno 1. březen 2012 Dnes objednáno toto: http://www.sandisk.com/Assets/Umbraco/AboutSandisk/Media-Kit/Retail/Large/Cruzer_Fit_three_quarter_view.jpg ...a budem môcť tú záklapku na USB zavrieť aj s kľúčom [upravil dne 3/1/2012 15:22 od Cinicman] Citovat
Cinicman Odesláno 1. březen 2012 Autor Odesláno 1. březen 2012 Poněvač a protože ten malý USB kľúč čo mám mi trčí a keď tam šahám po diaľkové na bránu tak som ho už 2x skoro zlomil (som šikula ). Preto chcem tento mikro-usb-kľúč aby zom to tam dal a zatvoril, nech to netrčí von... Kuk, tento mám terazky: BTW: Dnes ma smerom od Serede prenasledovala biela 5008ma s českou SPZ... [upravil dne 3/1/2012 17:48 od Cinicman] Citovat
Guest mischko11 Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 tfuj aka odporna paka na fotke ze sa nehanbis nam to stale pripominat Citovat
elton Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 Cinicman, nechcu nic říkat, ale s tou spotřebou jsi moc nepohnul:bojim:D o řadičce se radši nezmiňuji:D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.