Cinicman Odesláno 24. únor 2012 Autor Odesláno 24. únor 2012 No konec... tak už aj ja som v tom... :bojim:bojim Citovat
Guest mischko11 Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 cinic skor som myslel tu paku ako ma pipi nie tu co mas teraz ta je uplne klasicka,podla mna si ju mal prehodit z 206 ky na 207 Citovat
elton Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 Nechcu nic říkat, ale toto je Cinicmanovo vlákno. Lišty se řeší jinde. Tady se začne řešit šaltrpáka :D:D Citovat
pipistrel Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 elton ma pravdu. dodrzujme vlakna takze to chvalte cinicovy este par dni Citovat
Cinicman Odesláno 24. únor 2012 Autor Odesláno 24. únor 2012 Že já vůl som si tu vôbec založil to vlákno... :bojim Citovat
pipistrel Odesláno 24. únor 2012 Odesláno 24. únor 2012 ale preco nie? ved ked bude treba tak ti poradime pochvalime a podobne Citovat
Cinicman Odesláno 25. únor 2012 Autor Odesláno 25. únor 2012 Ďakujem, ďakujem, ďakujem...nápodobne aj ja tebe... Citovat
Cinicman Odesláno 25. únor 2012 Autor Odesláno 25. únor 2012 Ta je náádherná... keby bola v červenom tak ju berem hneď... ale zas pipistrel by závidel... Citovat
elton Odesláno 25. únor 2012 Odesláno 25. únor 2012 ale zas pipistrel by závidel... To je fakt:D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.