djvlada Odesláno 2. únor 2012 Odesláno 2. únor 2012 ahojte dnes pritule jela do prace 10km a na kruhaci se pry cosi rozsvitilo a auto chciplo?vic nevim pak zavolala znamemu ze servisu aby ji odtahl chtel to natocit a nic odtahli to do servisu a za 2 to nastartoval v pohode,nafta tankovana u nas +vif zimni,koukali na vstriky pry sou v pohode diagnostika nic nehlasi,udelaji vymenu oleje,a kouknou na rozvody,kdyz uz to tam je a muze me nekdo rict proc to spatne startuje to je katastrofa ted v -20 to melo co delat starter toci ale moc se autu startovat nechce mam vymenit DRV VENTIL?kde je a kde ho najdu v zaloze mam na repasi starter,a kdyztak cerpadlo ale to bych musel nechat pretesnit projistotu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.