jan07 Odesláno 13. prosinec 2011 Odesláno 13. prosinec 2011 Nevim kde se zeptat,tak pisi zde.Mam neco vyhledleho na slovensku ale nevim jak je to pak s dovozem do CR,co potrerbuji a kolik to bude stat?Dik Citovat
MyP106 Odesláno 17. prosinec 2011 Odesláno 17. prosinec 2011 ahoj co budes potrebovat je jednoduchy je to stejny jako kdyz dovazis auto z nemecka nebo odkud koliv jinud. potrebujes protokol STK dovozovou, emise, penize a jinak najdu ti jeden odkaz kde to bylo vse reseny. tady je žádost dole ne co se vče dokládá. http://www.mulitvinov.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.aspx?id_org=8604&id_dokumenty=435335&n=zadost%2Do%2Dschvaleni%2Dtechnicke%2Dzpusobilosti%2Djednotlive%2Ddovezeneho%2Dvozidla Evidenční STK dovezeného auta - protokol o shodě nebo jak se to jmenuje , s tím na uřad, kde mají 30 dní na vydání Tecnického prukazu, musis ale mit jiz povine ruceni bez nej ho neprihlasis a nedostanes spz. je to jen zjednoduseny mozna budou chtit vic lepsi je si zavolat primo na urad oni ti postup reknou. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.