FiFa_cze Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Stačí trocha matiky, fyziky a selskýho rozumu a musí tě trknout, že to pomalejší být musí Navíc by ti vůbec dobře neukazoval rychloměr kdybys měl na tachu 50km/h, tak reálná by byla střelím třeba 40..to bys musel změřit třeba podle navigace Citovat
MyP106 Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 to jo to vim ze podle tacho to bude jiny nez podle skutecnosti,ale jinak auto musi jet prece stejne rychle at uz jedu na jakym koliv kole at tech 200to vytahnout musi. Citovat
kujon106 Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Jen tak mimochodem - 106 gti na 195/45/16 ukazuje tachometr naprosto přesně až do 180 km/h, ověřeno dvěma GPS Takže zřejmě to je ten správný rozměr, který vyrovná výrobní odchylku tacho od reálu. Citovat
Machy_CZ Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 to jo to vim ze podle tacho to bude jiny nez podle skutecnosti,ale jinak auto musi jet prece stejne rychle at uz jedu na jakym koliv kole at tech 200to vytahnout musi. Nejede stejne rychle, mas mensi prumer kol = mensi obvod, tzn ze za jednu otacku kola urazi mensi vzdalenost = jede pomaleji pri stejnych otackach motoru Citovat
FiFa_cze Odesláno 12. únor 2012 Odesláno 12. únor 2012 Přesně tak..souhlas s Machym A s kujonem taky souhlasim Já mám 165/65 R14 a to má největší průměr podle výpočtů (i než 175/60 R14 i 185/55 R14 a 195/45 R15) a když mám na tacho 55, tak na navigaci mám zhruba 50. Citovat
Lentilka Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 kolegové co řikáte na tyto pneu? chtěl bych něco +- 1500,- Yokohama AC 01 http://www.aba-pneu.cz/pneumatiky-prodej/osobni-pneu/yokohama-ac-01-195-50-r15-h-82-s50419100 popř Falken ZIEX ZE-912 http://www.aba-pneu.cz/pneumatiky-prodej/osobni-pneu/falken-ziex-ze-912-195-45-r15-v-78-s55515377 [upravil dne 21.3.2012 13:11 od Lentilka] Citovat
FiFa_cze Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 Ty falkeny si lidi hodně vychvalujou Citovat
Lentilka Odesláno 21. březen 2012 Odesláno 21. březen 2012 Ještě jsem přemýšlel o Dunlop SP Sport FastResponse jenže se bojím profilu 50 na 15\" kolech, jak to mám dole tak aby mi to nedrhlo... :/ Citovat
Lentilka Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Chci profil 45 ale štve mě že to dunlop v tom rozměru 195 15\" nedělá... takže asi falkeny... Citovat
FiFa_cze Odesláno 22. březen 2012 Odesláno 22. březen 2012 Falkeny jsou v pohodě Ještě si v pneuservise vychvalovali avony, co jsem se ptal http://pneumatiky.heureka.cz/avon-zv3-195-45-r15-78v/ A Uniroyal Rainexpert, ale ten je taky jen s profilem 50, ale jsou i nějáky Rain Sport s profilem 45, ale jestli je na tom taky tak dobře nevim. [upravil dne 22/3/12 23:48 od FiFa_cze] Citovat
$ Torrez $ Odesláno 23. březen 2012 Odesláno 23. březen 2012 Lentilka :kámoš jezdil ted skoro 2 sezony na Falkenech 195/45 nebo 40 R16 ted nevim.Má to na Cliu RS 172.Gumy držej jak hovado! No a na letošek kupuje nový, protože z nich má slicky , ale svezení parádní [upravil dne 23/3/12 22:35 od $ Torrez $] Citovat
Lentilka Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 tak jestli klapnou kola tak asi neváhám... s Fastresponse jsem taky max spokojenej ale nedělal 45profil tak maji smulu :/ Citovat
go.play Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 Uniroyal Rainsport jsem měl a super guma ... ale tak každej si chválí to svoje co má na autě , to je jasný a za běžnýho provozu a za běžný rychlosti člověk stejně pozná prd, ať tam má papuče jaký chce, pokud teda neobouvá značku Wanli s nima je to na mokru jízdenka do márnice Citovat
FiFa_cze Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 Já mám teď na léto Goodyear Duragrip a taky jsou v pohodě Těma lepšíma známyma značkama typu Michelin, Bridgestone, Pirelli, Goodyear, Uniroyal a tak dál nic nepokazíš nikdy. Další značky je to asi typ o typu. Já půjdu do Nokian Hakkapeliitta H, ale ještě do konce července by mi mohly vydržet ty GY Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.