honza-v Odesláno 14. listopad 2011 Odesláno 14. listopad 2011 Ahoj, nejde mi vyhřívání sedačky spolujezdce, kde mám začít s hledáním chyby?? U řidiče jde..má to zvlášť pojistky?? Měl někdo problém?? Díky za rady Citovat
georgegg Odesláno 14. listopad 2011 Odesláno 14. listopad 2011 bych to viděl na špatnou vyhřívací dečku Citovat
wojtěch Odesláno 14. listopad 2011 Odesláno 14. listopad 2011 jojo hledej na foru už se to řešilo. já měl problém v relé co to spíná.(je pod sedačkou) ale většinou je přetrhlá dečka.. Citovat
Juro1 Odesláno 8. březen 2012 Odesláno 8. březen 2012 Než napíšeš niečo sem tak na to aspon kukni!? Kontroloval si konektory? Poistky? rozpis poistek mas v manualy. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.