johnypt Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 Dobrý den, chcem sa opýtat na chladiacu kvapalinu do chladiča aka tam má ist neviem či je nejaky presny typ na peugeot 406 2,0 HDI 80 kw rok vyroby 8/2000 ... dakujem za odpovede vopred Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.