syko1 Odesláno 26. září 2011 Odesláno 26. září 2011 Ahojte, tak nejaky **** mi cez week odkopol prave spatne zrkadlo. Dolamal by som mu ruky aj nohy. Ale k teme ako sa prosim zhadzue zrkadlo? Elektronika mi v nom ostala neporusena. Zatial som ho zlepil izolackou aby som mohol jazdit, je ulomene iba v klbe inac to vobec nevidno. Je mozne kupit iba ten klb alebo je potrebne ho kupit cele? Citovat
Frostik Odesláno 2. říjen 2011 Odesláno 2. říjen 2011 kúp cele , ak ti ostal zadny dekel , ta lakovana časť tak ta to bude stat len nejaké smeti ja som myslím dal 70€ za origo akurat som musel dat lakovat aj ten dekel lebo mne spetak odletel pri 180km/h na dialnici Citovat
syko1 Odesláno 3. říjen 2011 Autor Odesláno 3. říjen 2011 no pekne ja mam dekel cely iba ten klb je v ... . Citovat
Frostik Odesláno 4. říjen 2011 Odesláno 4. říjen 2011 na autokelly maju v poho cenu kukni objednaj a osadit je to brnkacka len bacha na kabliky Citovat
Pawllik Odesláno 7. říjen 2011 Odesláno 7. říjen 2011 ja to bral odtud, taky dobra cena: http://www.superdily.cz/zbozi/68027/vnejsi-zrcatko-PEUGEOT-307--3----03-01-09-05.htm pokud to mas v kloubu tak fakt jedine cele nove [upravil dne 7/10/11 07:17 od Pawllik] [upravil dne 7/10/11 07:18 od Pawllik] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.