Gord Odesláno 10. září 2011 Odesláno 10. září 2011 Opět Vás Zdravím a prosím o radu. Dnes jsem jel v noci cca 10 km a v určitých chvílích se zesílí osvětlení budíků a všeho podsvícení a pak zase ztlumí. Takhle asi 3x dokola, mám v tom hledat nějakou závadu? Děkuji Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.