stajgrpavel Odesláno 1. září 2011 Odesláno 1. září 2011 Ahoj ac jsem hledal tak jsem nenasel ... ale mam malej problem ... docela dost se mi vikla operadlo u ridice a delato hnusnej zvuk ... jde to nejak dotahnout ??? nebo nak vymezit ??? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.