Bohouš Odesláno 10. březen 2005 Odesláno 10. březen 2005 Možná je to blbost, ale chtěl jsem se zeptat, jestli se na 205 vejdou 16´elektrony aniž bych nějak musel laborovat s podvozkem...... Citovat
lexa Odesláno 11. březen 2005 Odesláno 11. březen 2005 Záleží na výšce gumy, když dáš gumu s menším profilem bude stejná jak 15ka.Myslím tím průměr kola i s gumou. Citovat
KUBBACHER Odesláno 11. březen 2005 Odesláno 11. březen 2005 To nedělej, takové gumy jsou dost drahé, auto bude jak motokára, ucitíš i zvýkačku na cestně a běda jak se při parkování dotkneš patníku, tak poškodíš límec ráfku, ve předu by neměl být problém, ale v zadu nevím nevím, na moji bývalou 309 vlezly do zadu max 195 na 205mm bych musel rozšiřovat lemy. Já myslím, že to bude hezké i na těch patnactkách, ja mám teď také patnactky a je to fajn:cool: Citovat
Bohouš Odesláno 11. březen 2005 Autor Odesláno 11. březen 2005 OK nebudu hamoun a nechám si své 15´ s pneu 195, 50. Navíc je pravda, že ty 16´ nízkoprofilový pneu by nebyly zadarmo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.