Andrej82 Odesláno 3. srpen 2011 Odesláno 3. srpen 2011 Ahojte, planujem vymenu prednych aj zadnych tlmicov. Na forach som uz toho precital dost...hlavne ake znacky odporucaju. Nakoniec som si vybral Bilstein a Kyb(velka pravdepodobnost, ze to bude z ceskej vyroby). Medzi tymito dvoma sa rozhodujem a mam niekolko otazok. 1. Keby som dal na zadnu napravu Bilsten a na prednu KYB pripadne opacne mohlo by to nejako ovplyvnit jazdne vlastnosti auta? ci odporuca sa dat rovnaku znacku aj na prednu aj zadnu napravu? 2. Mate niekto priamu skusenost s tymito tlmicmi...podla jazdnych vlastnosti na 206 su ktore podla Vas lepsie...stabilita na ceste, konfort atd. - na bezne jazdenie, ziadne zavody 3. Pozeram online katalog pre kyb a na zadnu napravu pre moje auto ponukaju dva typy a na sade tlmicov je tam rozdiel cca 20 eur. Pri jednom je napisane pre model Enterprise a na druhom je ze okrem XA a Enterprise. A neviem ktore su pre mna vhodne...ako sa da zistit ci mam taky model? jedna sa o tieto typy KYB 341249 a KYB 341250 Moje VIN je VF32A8HZF44832162 Dakujem za vsetky info Citovat
Andrej82 Odesláno 5. srpen 2011 Autor Odesláno 5. srpen 2011 Nakoniec som si vybral KYB Excel-G za cenu 231,30 eur (sada predna aj zadna) + loziska horneho ulozenia tlmica SFK (2ks), capy riadenia Febi bilstein (L+P) a ATE kotuce + dosticky.... dufam, ze po vymene tychto suciastok budu lepsie jazdne vlastnosti Ak by niekjoho zaujimala cena..toto vsetko bolo za cenu 277,70 eur + 136,90eur kotuce s dostickami...kupovane cez internetovy obchod .... [upravil dne 5.8.2011 od Andrej82] Citovat
JuloI Odesláno 5. srpen 2011 Odesláno 5. srpen 2011 To su dobre ceny. ja som dal za dosticky ferodo 50 a za kotuce chceli 120. Ale myslim ze zmenu v brzdeni nieje citit nech tam das akekolvek diely. Citovat
Andrej82 Odesláno 5. srpen 2011 Autor Odesláno 5. srpen 2011 neviem ci sa sem moze davat odkaz na stranky ak nie tak sa vopred ospravedlnujem...... Kupoval som to na http://www.vsetkonaauto.sk/ Velmi dobre skusenosti , mozem odporucit a ceny lepsie ako v autokelly....maju aj rozne ine veci ako maju uvedene na stranke...nemaju tam uvedene napr loziska capy ale tiez sa daju objednat....a na vsetko mi dali lepsiu cenu ako v autokelly...maju znacky SFK, Febi bilstein atd.... staci lennapisat mail co zhanate a spravia cenovu ponuku....takze odporucam..... A k tomu brzdeniu...predpokladam, ze su tam seriove kotuce od vyroby auta...cize maju cca 90 tis. za sebou...dosticky som kupil nove ale nie znackove a rozdiel medzi povodnymi a novymi bol ziadny ....tak predpokladam, ze to ATE bude lepsie, ked som cital rozne fora, tak ich pochvalovali Kotuce ATE 86 eur a dosticky ATE 47,40 + 3,50 dorucenie Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.