Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahojte,

planujem vymenu prednych aj zadnych tlmicov. Na forach som uz toho precital dost...hlavne ake znacky odporucaju. Nakoniec som si vybral Bilstein a Kyb(velka pravdepodobnost, ze to bude z ceskej vyroby). Medzi tymito dvoma sa rozhodujem a mam niekolko otazok.

1. Keby som dal na zadnu napravu Bilsten a na prednu KYB

pripadne opacne mohlo by to nejako ovplyvnit jazdne

vlastnosti auta? ci odporuca sa dat rovnaku znacku aj na

prednu aj zadnu napravu?

2. Mate niekto priamu skusenost s tymito tlmicmi...podla

jazdnych vlastnosti na 206 su ktore podla Vas

lepsie...stabilita na ceste, konfort atd. - na bezne

jazdenie, ziadne zavody :)

3. Pozeram online katalog pre kyb a na zadnu napravu pre

moje auto ponukaju dva typy a na sade tlmicov je tam

rozdiel cca 20 eur. Pri jednom je napisane pre model

Enterprise a na druhom je ze okrem XA a Enterprise. A

neviem ktore su pre mna vhodne...ako sa da zistit ci mam

taky model? jedna sa o tieto typy KYB 341249 a KYB

341250

Moje VIN je VF32A8HZF44832162

Dakujem za vsetky info :)

Odesláno

Nakoniec som si vybral KYB Excel-G za cenu 231,30 eur (sada predna aj zadna) + loziska horneho ulozenia tlmica SFK (2ks), capy riadenia Febi bilstein (L+P) a ATE kotuce + dosticky.... dufam, ze po vymene tychto suciastok budu lepsie jazdne vlastnosti :)

Ak by niekjoho zaujimala cena..toto vsetko bolo za cenu 277,70 eur + 136,90eur kotuce s dostickami...kupovane cez

internetovy obchod ....

[upravil dne 5.8.2011 od Andrej82]

Odesláno

neviem ci sa sem moze davat odkaz na stranky ak nie tak sa vopred ospravedlnujem......

Kupoval som to na http://www.vsetkonaauto.sk/

Velmi dobre skusenosti , mozem odporucit a ceny lepsie ako v autokelly....maju aj rozne ine veci ako maju uvedene na stranke...nemaju tam uvedene napr loziska capy ale tiez sa daju objednat....a na vsetko mi dali lepsiu cenu ako v autokelly...maju znacky SFK, Febi bilstein atd.... staci lennapisat mail co zhanate a spravia cenovu ponuku....takze odporucam.....

A k tomu brzdeniu...predpokladam, ze su tam seriove kotuce od vyroby auta...cize maju cca 90 tis. za sebou...dosticky som kupil nove ale nie znackove a rozdiel medzi povodnymi a novymi bol ziadny ....tak predpokladam, ze to ATE bude lepsie, ked som cital rozne fora, tak ich pochvalovali :)

Kotuce ATE 86 eur a dosticky ATE 47,40 + 3,50 dorucenie :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...