Miku Odesláno 4. březen 2005 Odesláno 4. březen 2005 Potřeboval bych poradit u vyhřívání sedadel,dřív než na to vlítnu.(přestalo topit u řidiče:mad:).dík Citovat
Dundee Odesláno 4. březen 2005 Odesláno 4. březen 2005 Mám stejný problém s oběma. Měřil jsem kabely a elektrika jde až do zástrčky u sedačky, takže problém je asi přímo v tom topnym tělese. Ještě zkusim změřit, jestli je kompletní obvod a kdyžtak zjistit, kde je přerušenej. Citovat
Miku Odesláno 4. březen 2005 Autor Odesláno 4. březen 2005 Jelikož nemám garáž,tak to asi nechám na lepší počasí a raději navlíknu ještě další spodáry:papa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.