Durii Odesláno 30. červenec 2011 Odesláno 30. červenec 2011 a aky je presne rozdiel medzi obycajnou a navi pre kamion ? .. ja by som ti odporucil sygic .je to obycajna . ale je dost v pohode . ja ju mam na samsung omnia HD a facha super mam symbian ale je aj na android aj WM Citovat
wooody Odesláno 30. červenec 2011 Autor Odesláno 30. červenec 2011 no pro kamion tě nevede zákazama, nízkejma mostama atd.... tedko mám navigon, max. spokojenost ale je to pro osobáky... takže občas se někde otáčim u zákazů atd Citovat
Durii Odesláno 30. červenec 2011 Odesláno 30. červenec 2011 tak ja sa idem pozret do tej mojej ci sa tam neda nieco podobne nastavit .. ale pochybujem Citovat
Durii Odesláno 30. červenec 2011 Odesláno 30. červenec 2011 no nic som nenasiel .. skus nieco do google po anglicky nacmarat mozno najde Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.