jonky Odesláno 3. březen 2005 Odesláno 3. březen 2005 Čau chlapi, Mám dotaz, chci si nechat zabudovat reproduktory do předních dveří a na vrch palubky....ale nevím rozměry reproduktorů které by byly optimální. Nemáte někdo zkušenosti? Pokud by někdo mohl doporučit přímo značku a typ, bylo by to super, dík moc. PS: 405 GLD 1992 PS: reproduktory do 2000,- Kč celkem (2xdveře, 2xpalubka) Citovat
Trundik Odesláno 3. březen 2005 Odesláno 3. březen 2005 Tak to ti poradím naprosto přesně. Mám je tam již druhý den a jsou perfektní. zde je odkaz zde si najdi cenu, ale měla by být 1 990,- CZK Jsem s nima fakt dost spokojenej. Ale dej si pozor na ty výkony. Existovaly starší repro stejného označené, ale rozhodně nižších výkonů. Citovat
mk405 Odesláno 3. březen 2005 Odesláno 3. březen 2005 rozměr 165mm jinak třeba Helix blue 62, hertz DSK165 pokud to bude na rádio Citovat
jonky Odesláno 4. březen 2005 Autor Odesláno 4. březen 2005 Chlapi dík za doporučení....vybral jsem Helix blue 62........ Citovat
John Odesláno 4. březen 2005 Odesláno 4. březen 2005 JJ souhlas Helix blue 62 mam taky vepředu ve dveřích a naprostá spokojenost...Za ty peníze hrajou suprově.:) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.