Sirael Odesláno 28. únor 2005 Odesláno 28. únor 2005 Nemate nekdo sajnu, jak nejsirsi kola se daj \"narvat\" pod zadni blatnik? Chtel bych tam 15\" a bude to asi moc siroky, nevim Citovat
ady Odesláno 28. únor 2005 Odesláno 28. únor 2005 zdar obobo jak zijez?! niekde som tu vo fore nasiel odkaz na kolesa na 106tku a bolo to tam zoradene podla motorov a boli tam moznosti co ti tam vleze.... Citovat
Sirael Odesláno 28. únor 2005 Autor Odesláno 28. únor 2005 Cau draku, jak je za louzickou v uprsene zemi? Podle sirky je to rozdeleny podle kroutaku motoru....Proto tam maji ty potvurky obcas tri-derovy disky Jen nevim, kolik je svetlost zadniho blatniku a ted se mi to venku nechce zjistovat, bo tam mrzne jak prase Citovat
Marlin Odesláno 28. únor 2005 Odesláno 28. únor 2005 vejdou se mi dozadu 175ky??, asi jo, ze jo, vid mam v garazi, pripraveny letni, misto tech 155tek, co tam mam ted Citovat
Sirael Odesláno 1. březen 2005 Autor Odesláno 1. březen 2005 Ja je tam mam cely rok a no problem. Jen ve predu ti u maximalniho rejdu pujdou na ramena, tak pokud tam das 1cm podlozku, vse OK. Ja ji tam nemam, drou, ale nicemu to vyrazne nevadi. Vzadu jsou OK na standartnich discich Jinak ja mam gumy 175x70 R13 a jejich prumer je o 7mm vetsi nez standartni na 165. Mozna bys tam mohl dat 175x60 Citovat
Sirael Odesláno 1. březen 2005 Autor Odesláno 1. březen 2005 Teda,,,,,pokud je tam stejne mista jako u noveho modelu :D:D:D Citovat
Hadra Odesláno 1. březen 2005 Odesláno 1. březen 2005 já mám 165/70/13, mám mít 165/65/13 a když vlezou do zadu 3 lidi, tak to drhne. Možná je blbě přestavená torzka, ale prostě v zatáčkách drhnou zadky o zástěrky.Bohužel. Předky drhnou při plným rejdu o podběhy.Ale seru na to, hlavně zdraví.Mám to stejně zimní, a už se těším na letní 165/65/13. Já chtěl dávat 175/55/14 nebo tak nějak, ale mám pocit, že by to vypadalo prasopsovsky, navíc nejsou lóve na 14tky disky. Citovat
Sirael Odesláno 4. březen 2005 Autor Odesláno 4. březen 2005 nooo, ja ty 175/70 R13 nijak nechvalim, ale vypada to lip )) Kazdopadne, mezi zasterkou a gumou mam misto na dlan :D:D a nedrhne nic Citovat
Sirael Odesláno 5. březen 2005 Autor Odesláno 5. březen 2005 Nasel jsem si kola a vyslo mi ze by mohli pasovat 195/50 R15, disky 6,5 ET15 Mate s tim nekdo zkusenost? Citovat
Marlin Odesláno 5. březen 2005 Odesláno 5. březen 2005 jo, panove, tak sem prezul, sou tam teda 175/70 R13, nic nedrhne a vse slape jak ma, by me zajimalo co tam mate za problemy ja jenom musel otocit jednu sponu, aby nedrhla, ale jinak nic vic nebylo. ale jsoun to sileny balony, to auto vypada ted jak off road, mno musim si zvykat Citovat
Hadra Odesláno 7. březen 2005 Odesláno 7. březen 2005 sponu na hadici od nádrže žejo? tu sem musel otočit taky. Citovat
Marlin Odesláno 7. březen 2005 Odesláno 7. březen 2005 jj, presne tu, ale mam zajimavy poznatek, vezl hjsem kluky do Liberce, jeden mi sedel vzadzu a na hupech mi to dre Citovat
Hadra Odesláno 7. březen 2005 Odesláno 7. březen 2005 Neuč orla lítat. Já to říkal.A podle mně máme stejný auta:D P.S.: já mám hešči Citovat
Marlin Odesláno 7. březen 2005 Odesláno 7. březen 2005 nee, ja mam hezci, ja uz to mam na litakach a zrcatka a narazniky v barve auta ja to dreni neresim, tak 3x do mesice vezu nekoho vzadu, tak mi to je sumafuk Citovat
Hadra Odesláno 7. březen 2005 Odesláno 7. březen 2005 No tak dobře....já nemám prachy na kola. Já šetřím na svatbu, ( nebo spíš...jsem dokopanej k šetření ) a tudíž si nesmím nic koupit na auto.Teď jsem si prosadil poloosu, to byly zas 4tis v prdeli tak nemůžu dál pochtivat.Ach jo:( Citovat
Marlin Odesláno 7. březen 2005 Odesláno 7. březen 2005 ja ted daval 1000czk za novej moturek do ostrikovacu, + namontovani, 600za prezuti kol a jeste me ceka vymena oleje, nemam vubec z toho radost.... svatbu mam jeste daleko pred sebou Ale segra se v cervnu vdava Citovat
Hadra Odesláno 7. březen 2005 Odesláno 7. březen 2005 Mně to čeká 20 srpna. To si ten motůrek neumíš namontovat sám....? Já bych Ti předal paměti kdybys řekl.Já už to měl rozdělaný tolikrát.... Já měnil oil teďka s tou poloosou.Co tam dáváš? Polosynt? já jo. Citovat
Hadra Odesláno 7. březen 2005 Odesláno 7. březen 2005 hele, kde se dá sehnat ten pruh na okno? Citovat
Marlin Odesláno 7. březen 2005 Odesláno 7. březen 2005 ja sem linej na to, abych si to montoval sam :D me se to v ty zime nechtelo rozdelavat, samozrejme ze vim jak to tam dat, ja sem si ho sam vymontoval ten plast, mam jen jedno reseni, zeptej se v pezotu, mozna te to vyjde nejlevneji, bude i mozna levnejsi nez na vrakaci, nebo pockej a az zrusim tu svou :P Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.