zolco Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 Čaute! Dnes som zistil na svojej 406-ke,že mi klepká riadenie.S kamošom sme to pozeraly,klepe lavá tyč,čo ide von z riadenia.Kĺby,na konci tyče,sú dobré!Dá sa stým niečo spraviť?Dá sa to nastavovať? [upravil dne 26/6/11 14:13 zolco] Citovat
zolco Odesláno 26. červen 2011 Autor Odesláno 26. červen 2011 Teraz som sa rozprával s mechanikom,že vraj je tam nejaká spojovačka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.