paťas!!! Odesláno 28. květen 2011 Odesláno 28. květen 2011 ahoj.neska rano nastal \"problem\".v patek sem normalne dojel auto chytalo na \"brnk\" celou dobu.neska rano chcu jet do prace a nechtelo chytit.podruhe nic.skousel sem to jeste 2x a nic.otevrel sem motor namackal balonek (byl tvrdy jak ma byt a momentalne jedine co sem mohl skusit ) a popate chytil mozna nahoda mozna problem.muze to byt bourkou a hustym dlouhotrvajicim destem (vlhkost) nebo zacina neco odchazet?nafta by nemela padat balonek byl tvrdy.uvidime az pojedu z prace a zitra do prace co to udela ale dost me to prekvapilo.co by pripadne mohlo zpusobit tento jev?diky za kazdou reakci Citovat
comm Odesláno 28. květen 2011 Odesláno 28. květen 2011 To to aj mne robilo a prestalo to robit ked som rozobral konektor na immo vycistil napruzil a spojil. Najdes to ako mas spinaciu skrinku je to snimac okolo nej Citovat
paťas!!! Odesláno 29. květen 2011 Autor Odesláno 29. květen 2011 nyni zase chyta hned.....ale vzpomel sem si ze cas od casu (hodne malo) ale stalo se ze chytl az na podruhe.....takze skusim vycistit a skontrolovat konektor na immo asi to fakt na neho vypada...zatim diky za radu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.