Kopcemm Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 Ahoj ,mam takovej dotaz. Nevite jestli se opravujou ridici jednotky ABS a kolik to tak stoji? Mel jsem problem v tom ze jse mi pri brzdeni propadaval pedal tak cca o 3cm (mozna vic) a po jeho pusteni to vydavalo zvuk takove odfouknuti ,trosku hur to take brzdilo,ale dalo se stim jezdit. Ve stredu jsem to mel servisu ,dali jinou ridici jednotku a je vse v cajku . Zadne propadavani pedalu,brzdi to uplne super. Dik za odpovedi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.