llug Odesláno 8. květen 2011 Odesláno 8. květen 2011 Zdarec ,14,5, se v LVA se uskuteční letošní otevýrání ciklo stezek .Malý okruh je asi 20 km a velký 60. myslim že kdo jste pobliž a jezdite na kole tak by to mohlo stat zato.samo jsou k tomu i doprovodne programky u každeho zamečku ochutnavky vín a tak. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.