Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

tak konecne som sa dostal k pocitacu.

bolo tam super. to som necakal. prostredie a hlavne ludia nemali chybu.

radek Hurvajz uplny klasik a mishurin s dert123 a judesom tiez. ostatnych si moc nepamatam ale bolo super.

kupeckari ma prekvapili. ta spanilka od tasca nemala chybu. vseckych pozdravujem a dakujem za zazitok. bol som prvý krat.

:papa:D:papa

Odesláno

tak konecne uz aj ja som doma bol dnes som to mal moc nabite uz od ranna ale som rad ze sa vam pacila nasa Topolcianska lokalitka a mini zrazik aj pocasie vyslo:super

dakujem vsetkym za hojnu ucast aj kupeckarom ze doslii

Samotne velke Dakujem pratri Pastorkovi ze to za mna ukociroval:super

a dik za sekt aut co som ja nataratal presne 49 aj z dedom306:D

Tesim sa na PN

Odesláno
tak konecne uz aj ja som doma bol dnes som to mal moc nabite uz od ranna ale som rad ze sa vam pacila nasa Topolcianska lokalitka a mini zrazik aj pocasie vyslo:super

dakujem vsetkym za hojnu ucast aj kupeckarom ze doslii

Samotne velke Dakujem pratri Pastorkovi ze to za mna ukociroval:super

a dik za sekt aut co som ja nataratal presne 49 aj z dedom306:D

duso teba som ani nevidel :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...