hardhouse.trip Odesláno 23. únor 2014 Odesláno 23. únor 2014 On ma EENW a asi netusi,ze to nie je vsetko ,iba mala cast zo serie map.Staci sa zaregistrovat na jednej nemenovanej stranke,ktoru som tu uz spominal.(str.13) [upravil dne 16/2/14 20:33 od xpetrix] neboj se vím že RT3 má 12 map v sadě a RT4-5 jich má 11 ( jestli o to stojíš tak ti i vypíšu co která obsahuje) , pravda je že centrální evropu jsem opravdu nenašel ale některé mapy mám takže co mám tak nabízím, samozřejmě zdarma, takže jestli o ně stojíte tak se ozvěte a pošlu vám soubor s odkazy sem to dávat nebudu, nechci aby tyto skvělé www stránky ( jak peugeot-club tak i c5klub) měly kvůli mě problémy. Čau...tak já teda poprosím o odkazy do SZ Citovat
SHAKAL007 Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Tak to ani neskusaj,warez!Ale kto vie hladat,tak vsetko najde právě proto to sem nechci dávat a pro ty co nemají možnost si zaplatit účet na serverech jsme tu hold ti co hledají Citovat
xpetrix Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Tak to ani neskusaj,warez!Ale kto vie hladat,tak vsetko najde právě proto to sem nechci dávat a pro ty co nemají možnost si zaplatit účet na serverech jsme tu hold ti co hledají Ja nikde nic neplatim a stahujem Citovat
hardhouse.trip Odesláno 25. únor 2014 Odesláno 25. únor 2014 Na co platit? Za rychlejší stahování mi to příjde zbytečný a když je to velkej soubor, nastavím v ulozto manageru aut. vypnutí po stahování...nebo je to na CzTorrentu Citovat
hardhouse.trip Odesláno 26. únor 2014 Odesláno 26. únor 2014 Někteří dávali linky na mapy na edisk, hellshare, apod. srágorský weby, kde potom chtěli za stažení souboru 99 Kč přes SMS...když už tu budou jiní než xpetrix dávat linky, tak prosíme jen z uložta Citovat
SHAKAL007 Odesláno 2. březen 2014 Odesláno 2. březen 2014 Na co platit? Za rychlejší stahování mi to příjde zbytečný a když je to velkej soubor, nastavím v ulozto manageru aut. vypnutí po stahování...nebo je to na CzTorrentu njn jenže z některých serverů bych to zdarma stahoval roky, např. uploaded.net to by bez připlacení rychlosti bylo peklo a na takový cztorrent taky nemá přístup každý [upravil dne 2/3/14 20:27 od SHAKAL007] Citovat
hardhouse.trip Odesláno 2. březen 2014 Odesláno 2. březen 2014 Teď už ne, ale bývaly doby, kdy byly registrace otevřený...chce to hlídat Citovat
PetrSm Odesláno 14. březen 2014 Odesláno 14. březen 2014 Tak jsem díky xpetrix šťastným uživatelem čerstvých návodů na cesty... GdeProbohaSu. Moc díky. Citovat
SHAKAL007 Odesláno 14. březen 2014 Odesláno 14. březen 2014 takže pánové mapy pro RT3 jsou komplet a to buď na webu gpsunderground nebo kdo si počkáte tak nejpozději zítra budu mít všechny u mě v souboru map Citovat
SHAKAL007 Odesláno 14. březen 2014 Odesláno 14. březen 2014 tak už to mám komplet a to jak RT3 tak i RT4-5 Citovat
hardhouse.trip Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Díky moc SHAKAL007 za komplet mapy 2013/2014 Citovat
Balachar Odesláno 15. březen 2014 Odesláno 15. březen 2014 Aj my ostatní by sme chceli :-) Ďakujem Citovat
Balachar Odesláno 17. březen 2014 Odesláno 17. březen 2014 Ahoj, viem, že darovanému koňovi sa na zuby nepozerá, ale ... http://uloz.to/xfkp8LiQ/rt3-stredni-evropa-2013-2014-iso ... tento link nefunguje Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.