Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Poslední dobou se mi to nějak sype :(

Ve Vistách jsem si potřeboval kvůli vyzkoušení jednoho programu změnit DPI. Změnil jsem ho na 125%

Poté, co jsem program odzkoušel, tak jsem změnil DPI zpět na 96 a restartoval PC. Po najetí se zdálo bejt vše v pohodě, ale po otevření složky (nebo programu) je název programu (ve složce nabídky Soubor apod.) zmenšený. Při klimnutí pravým tlačítkem je menu taky menší. Ostatní fonty v pohodě.

Nevíte někdo co s tím?

Zkusil jsem na počítači vytvořit jiný účet a tam je to v pohodě. Kromě DPI, který jsem vrátil zpět jsem nic neměnil...

Pomoc :(

Odesláno

Díky bohu, už to mám.

Takhle jsem to vyřešil:

Pravý tlačítko na plochu > Barva a zobrazení okna > Klasické možnosti vzhledu... > Kliknout na nějakej jinej styl a pak zase zpět na Win Wista.

Zřejmě se někde blbě uložilo nějaký nastavení... Už se mi otvírala kudla v kapse :bojim

S Windowsama se ubec nemá člověk kam obrátit.

Oficiální podpora je myslím prodejce a o žádným větším aktivnějším fóru nevím, kromě oficiálního http://answers.microsoft.com

[upravil dne 28.3. 11 22:11 dolly1010]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...