voštík Odesláno 29. prosinec 2002 Odesláno 29. prosinec 2002 ehm..... no ze bych se z toho nevykecal?....... Ale zkusim to:D do PRG jsem jel fabkou páč jsem jeste nemel utesnenej ten motor a spotreba 1l na 100km je celkem o nicem..... :D chachaaaaa Citovat
voštík Odesláno 30. prosinec 2002 Odesláno 30. prosinec 2002 tupce holt clovek nepresvedci...... :D :D :D Citovat
Guest Cabrio Odesláno 30. prosinec 2002 Odesláno 30. prosinec 2002 Voštík ty se v tom furt vrtášn a pořád jezdíš tím servisním vozidlem tak si kup jako servisní radši taky peugeota stejně tím servisním jezdíš víc a máš po starostech :D :D Citovat
Radek V. Odesláno 30. prosinec 2002 Odesláno 30. prosinec 2002 Dotaz? voštík by měl mít už hodnost "ZNALEC KECKA" podle tabulky? :D Citovat
merkurek Odesláno 30. prosinec 2002 Odesláno 30. prosinec 2002 Jo voštíku dobrá rada nad zlato .. Citovat
voštík Odesláno 30. prosinec 2002 Odesláno 30. prosinec 2002 Cabrio: to vis ze jo.. a pak budu tunit 2 auta a uz se z toho opr*am Uz ted silham po tuneni HRVcka Citovat
Guest Cabrio Odesláno 31. prosinec 2002 Odesláno 31. prosinec 2002 Takže ty chceš taky utéct, jo? Ale přesednout ze Lva na rejži to je dost potupné. :D Citovat
Radek V. Odesláno 31. prosinec 2002 Odesláno 31. prosinec 2002 Voštíku, tunit dvě auta, to teda musíš být v ukrutným ranci. Citovat
voštík Odesláno 31. prosinec 2002 Odesláno 31. prosinec 2002 rikam, ze jenom silham to aby tak Andy mela neco...... Ale prdim, na to nejde nic sehnat Citovat
Guest JR Odesláno 31. prosinec 2002 Odesláno 31. prosinec 2002 Na to se panecku da sehnat takovejch veci ..... lamino.cz :D Citovat
Guest JR Odesláno 31. prosinec 2002 Odesláno 31. prosinec 2002 A vsechno ostatni na to sezenes v pohode, podvozek KONI, volant, radicka, rucka Victor, sedacky, pasy Sabelt, folie nejsou problem, kola taky ne ...... a mas hotovy auto :-))) Citovat
Stefan Odesláno 1. leden 2003 Odesláno 1. leden 2003 Pánové prosim upřesnit co je natom laminu špatného chci tam napsat o ceník Citovat
Guest JR Odesláno 1. leden 2003 Odesláno 1. leden 2003 Na Laminu neni spatnyho nic a cenik ti neposlou. Ceny zalezej na domluve .... Citovat
Stefan Odesláno 2. leden 2003 Odesláno 2. leden 2003 JR:tak sem dostal od lamina odpověď ale ta cena no nevim asi začnu u mračítek Citovat
Guest JR Odesláno 2. leden 2003 Odesláno 2. leden 2003 Tak ja si zkusim typnout. Chtel jsi naraznik?? Odhaduju tak 10-15 litru Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.