mysak Odesláno 24. únor 2011 Odesláno 24. únor 2011 Dobrý den, při výměně turba za repasované je slyšet zvuk turba (pískání) a auto nemá moc velký výkon, může někdo poradit, zda je normální stav aby repasované turbo hvízdalo? Je možné, že by bylo nedomazávané? Původní turbo nepískalo a výkonově mi přišlo snad ještě lepší. Problém byl s netěsností turba - z toho důvodu výměna. děkuji za odpověď P.S. Je úvaha správná, že by nové turbo (repasované) nemělo být slyšet? Auto je do cca 2000 ot strašně líné [upravil dne 24/2/11 19:27 mysak] Citovat
janou Odesláno 24. únor 2011 Odesláno 24. únor 2011 Skus dat dole hadicu z nasavania do turba , ci sa volne toci( skusit prstami za studena). Ci nezapiera do stran.Ked som menil ja , trvalo cca 500km nez sa tzv.spravilo .Pokial je nova turbinka , moze trochu piskat , je to tam na tesno. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.