h4wk3y Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 jak koukam podle fotky, tak mas \"gelovku\" ale v tom smyslu, ze tam neni prave to skelne rouno, ale nejaky gel, ve kterem se drzi klasicka kyselina.... sam vyrobce to oznacuje jako typ \"GEL\" - v uvozovka... neni to prava gelovka, ktera ma misto kyseliny specialni gel... takze kdyz dodrzis nabijeni zhruba jednou desetinou kapacity baterky, tak nic nezkazis... Citovat
JoseA Odesláno 22. únor 2011 Odesláno 22. únor 2011 Tak už sem ji dobil a před chvíli odpojil nabíječku a motorku nastartoval. No sem zvědavý jestli vydrží. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.