honza-v Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Ahoj lidi, sundaval někdo přední levé světlo?? Asi musí dolu nárazník? co? podběh?? máte nějaké fígle? Díky:papa PS:Kdyby měl někdo doma plonkové H7 H1 H1 Citovat
wojtěch Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 nejdřív podběhy oba, pak nárazník a jsi u světla [upravil dne 16/2/11 20:04 wojtěch] Citovat
Erwo Odesláno 15. březen 2011 Odesláno 15. březen 2011 za 2 hodky to mas hotove ...som laik ale zvladol som to Citovat
bl@cker Odesláno 16. březen 2011 Odesláno 16. březen 2011 ja to daval dolu bez podbehu sice trozka ruce priskyple ale dalo se. je to preci jenom plast Citovat
Erwo Odesláno 17. březen 2011 Odesláno 17. březen 2011 ak chces mam na predaj jedno predne svetlo ..šoferova strana..s hmlovkou r.v. 2001 ..je troska zasednute ale plne funkcne ...da sa to aj vycistit vodnym smirglom alebo ako sa to vola Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.