miso605 Odesláno 13. únor 2011 Odesláno 13. únor 2011 nazdar,nema niekto zaujem o origos radio clarion plus cd menic clarion,taktiez mi ostal funkcny klimatronik,ak by niekto mal zaujem nech ma kontaktuje na mico6@centrum.sk,na cene sa dohodneme,hadam to niekomu pomoze, Citovat
Alexevo9 Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 mě by stačil ten cd měnič,ale když bude dobrá cena,tak vezmu klidně oboje...odkud seš ? Citovat
zemlyk90 Odesláno 22. duben 2011 Odesláno 22. duben 2011 zdar sháním rádio clarion na cd.. máš ho ještě? klidně i s tím changerem. Citovat
miso605 Odesláno 6. listopad 2012 Autor Odesláno 6. listopad 2012 stale aktualne origo clarion radio plu menic clarion,plne funkcny climatronic Citovat
Martin3.0V6 Odesláno 26. září 2013 Odesláno 26. září 2013 Cau je to radio s odklapecim panelem z noveho modelu.Pokud ano bral bych komplet Citovat
Kobra 72 Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 Ahoj, jak je to s tím rádiem? Je k mání, nebo je pryč? Citovat
Kobra 72 Odesláno 10. prosinec 2013 Odesláno 10. prosinec 2013 Tak co, ještě to rádio je, nebo ne? Citovat
stehlas Odesláno 5. únor 2014 Odesláno 5. únor 2014 Mám origo radio clarion z nového modelu 96 + CD měnič + bych mohl přidat ovládání pod volantem Citovat
Kobra 72 Odesláno 5. únor 2014 Odesláno 5. únor 2014 Teda koukám, že ty máš skoro všechno... Domluvíme se... Citovat
Kobra 72 Odesláno 6. únor 2014 Odesláno 6. únor 2014 Dobře, od teď očekávej palbu otázek... :D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.