Benžík Odesláno 27. prosinec 2010 Odesláno 27. prosinec 2010 S jakou spotřebou jsi jezdil před opravenim? Citovat
comm Odesláno 28. prosinec 2010 Autor Odesláno 28. prosinec 2010 Tak ja jezdim dost setrne tak ze spotrebu som mal dobru ale ked som tomu nalozil tak to bola katastrofa a potom auto viac hulilo co uz teraz vobec nerobi. spotreba pred bola tak 6.8l ale to hovorym ze ja som setril ani moc netocim teraz je to krasa Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.