mi16 Odesláno 19. říjen 2012 Odesláno 19. říjen 2012 miso.. a to nebude ta skladacka odtial z klubu?,, dovoz z rakuska, prehodeny motor zo stareho modelu? co sa tu inzeroval asi pred pol rokom? Citovat
313Mihal313 Odesláno 22. říjen 2012 Autor Odesláno 22. říjen 2012 Stelovak SUPERSPORT na Signturku objednany:D Mi16:fuuu tak to neviem ale mali ste aj s Whitetigrom pravdu trochu som patral a je to nova kasna a old motor:nevim preco nejak som to pri kupe prekukol:bacha ale vsetko sedi aj technicak takze je to v poho:D [upravil dne 22/10/12 21:32 od 313Mihal313] [upravil dne 22/10/12 21:32 od 313Mihal313] Citovat
mi16 Odesláno 23. říjen 2012 Odesláno 23. říjen 2012 tak mas dalsiu homa made raritu.. daj tu viac fotiek toho micka.. sam som zvedvy Citovat
NAVY1 Odesláno 23. říjen 2012 Odesláno 23. říjen 2012 ... Zle som sa vyjadril tych 7-8cm chcem mat olejovu vanu teraz je tusim 12cm:roll nechcem ist moc do extremu... keby som bol dole tak ako ty tak ostanem visiet na moste alebo v kolajach od kamionov:bojim hehe..no to som zvedavý jak to nakonec teda dáš, ked teda nechceš byť low jak ja:mrk som bol nedávno u kamoša na jame a som len tak pre srandu zmeral kolko mám teda ja tu vaňu..sa budeš asi čudovat ale je to 7,5cm:D tak ked tu svoju dáš tých 7-8cm tak to bude gut:super:D:aut a supersport ti schvalujem:superja si ho pochvalujem, je to pohoda:cool:rozmýšlam, že by som ho hodil a na verču:myslim Citovat
313Mihal313 Odesláno 24. říjen 2012 Autor Odesláno 24. říjen 2012 Ale neboj sa ti nic budeme Dvaja Low in SK 405:D (znovu ma to chitilo:roll ) tak na jar to zrealizujem...len potom mi uz fakt budes musiet pomoct s tou zadnou napravou:D a vybral som si ten isty co mas aj ty objednal mi ho jeden clovek tu z klubu za bezkonkurencnu cenu podotykam novy:aut myslim,ze teraz v piatok by mal dorazit:) lebo momentalne nemem na drahsi no povodne som chcel AP-cko ale ten sa pohybuje v inych cenovych relaciach ako supersport...a si myslim,ze supersport je taka zlata stredna cesta:super ked si s nim spokojny tak ho ber aj na wercu ved nestoji vela:D len myslim,ze sa neda seriovy spustit tak dole ko u verzie na peugeot:nevim [upravil dne 24/10/12 05:38 od 313Mihal313] Citovat
Whitetiger Odesláno 24. říjen 2012 Odesláno 24. říjen 2012 Stelovak SUPERSPORT na Signturku objednany:D Mi16:fuuu tak to neviem ale mali ste aj s Whitetigrom pravdu trochu som patral a je to nova kasna a old motor:nevim preco nejak som to pri kupe prekukol:bacha ale vsetko sedi aj technicak takze je to v poho:D [upravil dne 22/10/12 21:32 od 313Mihal313] [upravil dne 22/10/12 21:32 od 313Mihal313] Bud rád- mne nejak viac sedí ten starší Mi16 motor. je viac športovejší- ľahšie sa vytáčal do otáčok a vo vyšších otáčkach ťahal ako divý. Ten novší taha stále rovnako. nie je to už ono. Citovat
Feelly Odesláno 24. říjen 2012 Odesláno 24. říjen 2012 Tak to tu pak, ale nemáš fotku toho Míčka a máš jen jednu, takže dodej fotky Mi´16 obyč Citovat
313Mihal313 Odesláno 25. říjen 2012 Autor Odesláno 25. říjen 2012 a nove zimne boticky na Signaturku su doma....zajtra prezuvam:D a mozno zajtra dojte aj stelovak;) [upravil dne 25/10/12 09:28 od 313Mihal313] Citovat
313Mihal313 Odesláno 25. říjen 2012 Autor Odesláno 25. říjen 2012 uz dorazil aj stelovak:super Citovat
313Mihal313 Odesláno 29. říjen 2012 Autor Odesláno 29. říjen 2012 a prvy sneh cez vikend na chalupe Citovat
313Mihal313 Odesláno 31. říjen 2012 Autor Odesláno 31. říjen 2012 vcera mi cestou do prace praskla pruzina na lavom tlmici skoro si to odniesla nova zimna guma,ale poviem vam neni to sranda ked sa to stane na dialnici pri 110km/h:roll Citovat
313Mihal313 Odesláno 31. říjen 2012 Autor Odesláno 31. říjen 2012 pekne sa skrutili dokopy ledva som s tym dosiel z roboty domov:roll [upravil dne 31/10/12 00:41 od 313Mihal313] Citovat
313Mihal313 Odesláno 31. říjen 2012 Autor Odesláno 31. říjen 2012 a hned som aj nahodil stelovak:super teraz som skoncil od vcera 22:00 do dnes 0:39:D dalsie foto na aute budu dnes:aut nakolko mi to neslo odfotit po tme [upravil dne 31/10/12 00:48 od 313Mihal313] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.