Mahel Odesláno 8. prosinec 2010 Odesláno 8. prosinec 2010 Ahoj viete mi poradit vcom mam hladat chybu? Auto mi tak trocha traha (asi3x kym sa rozbehne). Nerobi to vzdy. Pri rozbiehani z neutralu to nerobi robi to len ked podradim do 2ky na inich ryhlostiach to ani nebadam.Ked sa dostanu otacky nad 2000 tak uz ide dobre. Ked aj prudko pridam tak netrhne proste hned akceleruje. Len ked idem do krizovatky a dam 2 tak ako bi sa dusilo. Robi to aj v lete aj v zime. Vzduchovy filter mam nový a pal filter som menil pred dvoma rokmi. co bi to mohlo bit? mozu to bit ventili? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.