Pietro Odesláno 10. prosinec 2002 Odesláno 10. prosinec 2002 Zdarec, je tady něgdo s tímhle kočárem a zkušenostmi s ním. Díkes Citovat
Pietro Odesláno 10. prosinec 2002 Autor Odesláno 10. prosinec 2002 Rád bych se zeptal na tvoje zkušenosti se 406, na spolehlivost, poruchovost, atd. Mám ho asi čtvrt roku a zatím spokojenost. Předtím jsem dráždil japončíky Mitsubishi a Mazdu, no a s P406 zatím nemám žádný zkušenosti. Jak jseš na tom ty, máš nějaký postřehy +/- s pežotem. Díkes Citovat
Radek V. Odesláno 10. prosinec 2002 Odesláno 10. prosinec 2002 Jezdím s Peugeoty asi od r.91, tak že jsem těmito auty poznamenanej. P 406 je krásné, prostorné a pohodlné auto. Co se týče problémů, neměl jsem nic vážného až na drobné opravy. Jediné co ti k Peugeotu můžu říct je to, a to ti může potvrdit většina "pežo?áků",že jsi koupí tohoto krasavce udělal to nejlepší co jsi udělat mohl. GRATULUJI!!! ;) Citovat
Guest Cabrio Odesláno 10. prosinec 2002 Odesláno 10. prosinec 2002 Přidávám se ke gratulaci. .Pezoti jsou totiz vseobecne spolehlivá auta.ja přímo nemam 406ku ale do servisu k nám jezdí známej ten má HDI a co ta 406ka zkusí to zkusí a pořád jezdí a dělaj se na ní jen ty klasický údržby.A když ti řeknu že je jezeďák a je sní věčně někde na poli.Prostě ještě jednou gratuluju. :cool: Citovat
Pietro Odesláno 11. prosinec 2002 Autor Odesláno 11. prosinec 2002 Zdarec. Nevíte něgdo náhodou jak se dostat do předních levých dveří, abych to celý nedoku..il. Potřebuju rozhejbat zámek, funguje totiž jen při zamykání (což je důležitý, že) a při odemykání mu po použití dálkovýho musím pomoct ještě klíčkem. Díkes Citovat
Guest Cabrio Odesláno 11. prosinec 2002 Odesláno 11. prosinec 2002 tak to navým ale v knížce jak na to to určitě bude :D Citovat
Radek V. Odesláno 11. prosinec 2002 Odesláno 11. prosinec 2002 Nevím jestli budu přesnej, ale je to jednoduchý. Ve spodní části jsou dvě oválné záslepky a pod nima jsou šroubky, pak vydloubni kryt repro(myslím, že neí zajištěn šroubkem), vyšroubuj repro, v madle vydloubni opatrně spínače stahování oken,pod nima jsou dva šrouby a vydloubni madlo(tu vaničku). Teď si nejsem jist, jestli přijde ven dřív vanička nebo spínače. Každopádně to dělej s CITEM. No a když máš všechny šrouby venku, tak tapecírunk od spodu odcvakej a nakonec ho povysaď a je to. Doufám, že máš hvězdičky, než to začneš dělat. Citovat
Pietro Odesláno 11. prosinec 2002 Autor Odesláno 11. prosinec 2002 Spíš mám mžitky před očima, a to hlavně co se týká těch spínačů. To bude hodinářská práce :-) Díkes Citovat
Pietro Odesláno 11. prosinec 2002 Autor Odesláno 11. prosinec 2002 U těch spínačů myslíš jistě celou tu desku. (mam tam čtyři spínače oken, spínač k vypínání zadních a štelování zrcátek) Díkes Citovat
Radek V. Odesláno 12. prosinec 2002 Odesláno 12. prosinec 2002 Ano, u těch spínačů celou desku a pak ty spínače odpojíš pomocí konektorů, jinak by jsi to neprotáhl. To to chceš dělat v týhle RÁKOSCE ? Citovat
Pietro Odesláno 12. prosinec 2002 Autor Odesláno 12. prosinec 2002 No teď zrovna asi ne, ale až se trochu oteplí. Jsem taky zvědavej co s tím vůbec je, když to funguje při zamykání a při odemykání to nechodí, estli to stačí promáznout nebo nějak víc tomu domlouvat.Ty máš HDI? Co je to za typ 60 kW nebo 80 kW. Zdary Citovat
Radek V. Odesláno 12. prosinec 2002 Odesláno 12. prosinec 2002 Ne ne, je to 1,9td, akorát je tam předělanej předek na model 2000 :cool: Citovat
Pietro Odesláno 12. prosinec 2002 Autor Odesláno 12. prosinec 2002 A proto on je zvěčněn na tvém foto pouze z přední části, ach jak dokonalé. Citovat
Pietro Odesláno 12. prosinec 2002 Autor Odesláno 12. prosinec 2002 O 1,9 TD jsem taky uvažoval, ale nakonec se nachomejtla nabídka 2,1 TD s mezichladičem, v plný výbavě i s klimatizací, kromě kůže a střešního okna. Co maj 1,9 za výbavu a jak je to svižný? Měl jsem předtím Mazdu 1,8 V6, to bylo docela švihadlo, ale s tímhle, i když díslíkem, si nemůžu stěžovat, co se do svižnosti týče. Zdary Citovat
Radek V. Odesláno 12. prosinec 2002 Odesláno 12. prosinec 2002 Ne, na mojich stránkách je ze všech stran, ale je to BREAK a ty jsou ze zadu všechny stejný. Je tam jen rozdíl v bočním blinkru a vtom, že nemám kolem dokola stříbrnou lištu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.