Michael coupé Odesláno 26. říjen 2010 Odesláno 26. říjen 2010 ahojte,kolega z klubu mi dnes poslal elm ,ale na cd je driver,který když otevru a upravim kompat. a pustím jako spravce hlasí chybu,víte někdo jak to rozchodit,ja patram po netu a nic :-( Citovat
Y2K Odesláno 27. říjen 2010 Odesláno 27. říjen 2010 hmm...je mozne ze vacsina ovladacov je pre XP. Na XP si to skusal? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.