salomen27 Odesláno 10. říjen 2010 Odesláno 10. říjen 2010 Zdravím rozoberali ste niekto vnútorné obloženie dverí pravé zadné?Blbne mi zamykanie dverí na centrál v týchto dverách tak akýá je postup dík. Citovat
Karel Odesláno 10. říjen 2010 Odesláno 10. říjen 2010 Nedříve musíš povolit madlo dveří, které drží na třech šroubech (jsou vidět ze spodu), potom stáhneš kliku okna, dále vyjmeš pojistku dveří a nakonec sundáš tapecirunk. Tapecirunk je na dveřích jen nacvaknutý . Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.