Achilo Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 ahoj lidi, chtěl jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti s magnetickýma nosičema na lyže... uvažoval bych o tom kdyby to bylo dobrý páč stejnak na tý střeše nic než lyže vozit neuvažuju takže zahrádka se mi zdá zbytečná Citovat
Benžík Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 Nosiče nevim, ale pamatuju si, že v autoškole měli na autě magneticky \"samolepky\" a kostku s L na střeše. Výhodu to má v tom, že to snadno přendáš na jiný auto. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.