Guest Ludweek Odesláno 30. září 2010 Odesláno 30. září 2010 Pratele, mam prosbu, zda by se nasel nekdo ochotny, ktery jezdi z Opavy do Prahy a ma v aute misto pro 4 15\" disky s pneu. Ja jezdivam na jih moravy, takze Opava je pro me dost z ruky. Ozvete se prosim kdo jste ochotny, na bonusu se urcite dohodnem Citovat
lubikpo Odesláno 30. září 2010 Odesláno 30. září 2010 no tak ja ti s tym nepomozem, ale pridam sa Ak by chcel niekto tak mozem vziat zajtra nieco z vychodu slovenska do Jihlavy :roker Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.