rgf Odesláno 20. září 2010 Odesláno 20. září 2010 ahoj all,prosim vas neni tu nekdo z okoly mostu??kdy rozumy a umy?chtel bych poradit /udela/dat do provozu tempomat,zaklapeni zrcatek,nemam prej pc bsi ale strasi nerozumym tomu dik moc Citovat
Michael coupé Odesláno 9. říjen 2010 Odesláno 9. říjen 2010 máš model 152 kw ? tak s BSI a jestli máš starej motor ,tak bez BSI Citovat
punkac Odesláno 9. říjen 2010 Odesláno 9. říjen 2010 \"ja ti taki strasi nehrozumým \" a to jsem z UL, prej kousek od tebe Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.