majty Odesláno 11. duben 2011 Odesláno 11. duben 2011 kazdopadne nevim jak na coupé ale na kombiku mam ted kola s ET10 a je to jen tak tak... ve predu uz kola trochu vycuhuji ... Nevim jak to bude vypadat s tim ET1 ... Citovat
Bjukemen Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 ..na coupečko sa da legalne zapísať r18 a polícia s tým nič nema lebo tam sa to nevpisuje ale na obvodnom úrade,ja si idem davať vpisovať kolá a korat lebo tiež riešim aspon 17ky na coupečko menšie je hnusne ako noc..a neviem prečo by na 99kw motore malo byť r17 už vela bežne som jazdil na G4 s 225kami a motor bol tdi 66kw a pohodička,netreba mať zase moralistické zábrany Citovat
Y2K Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 no neviem...ja ked som zapisoval tak \"legalne\" sli iba 17tky, 18 uz nie Citovat
Choze406 Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 nevim proc ho tak kritizujete ze chce dat na dvoulitr 17ky ja jezdim uz tretim rokem na 18ti palcich a z 215 jsem presel na 225...auto je sice linejsi a zravejsi ale ani ten SLABEJ dvoulitr s tim nema problem je roztocit Citovat
Spaceeeek Odesláno 27. duben 2011 Odesláno 27. duben 2011 přesně tak já mám sice HDI ale jezdím na 255/35 r18 a bez problému. Citovat
Bjukemen Odesláno 1. květen 2011 Odesláno 1. květen 2011 ..ja mam vo vyhlade teraz kola 17tky z nejakeho citrona et 13 škoda že disk je len 7 palcov a pneu je tam 215/45 asi to bude dosť nízke Citovat
Y2K Odesláno 1. květen 2011 Odesláno 1. květen 2011 pri 17 potrebujes 225/45 inak keby si chcel, moje kola budu na predaj Citovat
Bjukemen Odesláno 1. květen 2011 Odesláno 1. květen 2011 ..no viem že take su najlepšie ale ked ine nieje bohu žial a tie tvoje budu za kolko..a nejake foto.? Citovat
Y2K Odesláno 1. květen 2011 Odesláno 1. květen 2011 za kolko este neviem, ked budu budu v inzercii hadam tak do 1-2 tyzdnov, ked nove pridu fotiek tu mam viac ako dost a keby nahodou nie: https://picasaweb.google.com/tomas.y2k/406Coupe# Citovat
Choze406 Odesláno 1. květen 2011 Odesláno 1. květen 2011 ty musketier kola jsou moc pekny ..uz sem je urcite chvalil driv Citovat
Y2K Odesláno 1. květen 2011 Odesláno 1. květen 2011 mne sa praveze cierne pacia ale je to len farba Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.