vrtulnik76 Odesláno 23. srpen 2010 Odesláno 23. srpen 2010 Zdravím všechny mám nového mazla 407 SW 2.00 hdi teprve od víkendu takže se teprve seznamuju ale urice bych chtel udelat naftovy filtr,olejovy,filt,olej Prosim o jednu radu neznate nekdo nejaky dobry servis krome značkového Peugot v Brně. A kde se daji koupit nahradni dily na toto auto v Brně nebo nekde pobliž. Jestě jedna věc:jaký olej mám přístup na Shell Helix ultra 5W-40 jestli ho mohu dát. A jaky naftový filtr??? [upravil dne 23/8/10 vrtulnik76] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.