zolco Odesláno 13. srpen 2010 Odesláno 13. srpen 2010 Čazte!Znova problém!Zapínajú sa mi ventilátory na sahare aj za stdeného motoru.Ked sa zapne ventilátor,zasvieti kontrolka stop.Asi po desiatich minutách sa zastavia a kontrolka prestane svietit.Mal niekto takýto problém? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.