Kenedi Odesláno 13. srpen 2010 Autor Odesláno 13. srpen 2010 Původně zaslal: shark734 no ak pocitam ze ma odber tych 20mA, napatie 14V tak odpor vychadza na 205ohm ak napatie 12V tak 105ohm ja by som tam dal tak 180ohm...to este LEDky znesu:myslim Nasiel som taky prog na ratanie Citovat
shark734 Odesláno 13. srpen 2010 Odesláno 13. srpen 2010 no ibaze to sa rata inak SERIA rovnaky prud/rozne napatie, cize ked mas 3 LED do serie tak sa ubytky napati spocitaju...Vzorec na odpor je takyto (14V-3,3V-3,3V-3,3V)/0,02A PARALELNE rovnake napatie/rozny prud...prudy sa spocitaju, Vzorec: 14V/(0,2A+0,2A+0,2A) Citovat
Kenedi Odesláno 13. srpen 2010 Autor Odesláno 13. srpen 2010 No a este som nasiel ze zadna ziarovka ma 12V model 12v-W5W takze tam s 14V asi tazko pocitat nie? a v tom pripade tych 150ohm.. moze stacit odpor? Citovat
Kenedi Odesláno 13. srpen 2010 Autor Odesláno 13. srpen 2010 Původně zaslal: jarson znie to celkom jednoducho tak idem pozrieť nejaký ten LED pásik. Už som nasvietil klučky v interiery podľa návodu tu na fóre a bez problému... Vies mi poradit kde to najdem? Citovat
shark734 Odesláno 13. srpen 2010 Odesláno 13. srpen 2010 Kenedi: vsetko v aute je na 12V a pritom tam je 14(nehovorim ze v kazdom aute)...ak budes ratat s tymi 12V tak to bude na ukor zivotnosti LED...daj tam aspon tych 180ohm, na svietivost to zasadny vplyv mat nebude [upravil dne 13/8/10 shark734] Citovat
Kenedi Odesláno 13. srpen 2010 Autor Odesláno 13. srpen 2010 ok.. necham si poradit.. vie mi niekto povedat kde najdem topic .. kde opisuju ako si dat podsvietit klucky dveru zvnutra? Citovat
shark734 Odesláno 13. srpen 2010 Odesláno 13. srpen 2010 napriklad http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=20883&page=1 [upravil dne 13/8/10 shark734] Citovat
dalibor307 Odesláno 10. leden 2011 Odesláno 10. leden 2011 tak podarilo sa vam nainstalovat tie LED pasiky do interieru? ja by som chcel dat oranzovy dopredu aby osvetlovali priestor pre nohy Citovat
Kenedi Odesláno 11. leden 2011 Autor Odesláno 11. leden 2011 tento vikend som mal rozobraty spetak a premyslal som ci nepotiahnut kablik pre diodu od stropneho osvetlenia Citovat
wojtěch Odesláno 11. leden 2011 Odesláno 11. leden 2011 mám to už dlouho koupil jsem led pásky bíle na ebay a mám pod nohami a v kufru na plátu taky bíle kufr jsem zapojil na světlo co je v kufru. a v interieru jsem natáhl kabel od stropního světla..... Citovat
Kenedi Odesláno 11. leden 2011 Autor Odesláno 11. leden 2011 takze to pojde aj na zrkadla dat nie? Citovat
wojtěch Odesláno 11. leden 2011 Odesláno 11. leden 2011 všechno jde :-D akorát nevím kam to tam chceš dát... Citovat
Kenedi Odesláno 11. leden 2011 Autor Odesláno 11. leden 2011 no takze.. potiahnut kabe z napajania stropneho svetla cez dvere -> spetak okienko a navrtat dierku co spodku spetaku a wuala.. takto nejak.. len ci sa ked to dam do spetaku potom neznizi kvalita svetla stropneho a raz som chcel rozobrat stropne a to bolo na dlhe lakte tak som to vzdal Citovat
dalibor307 Odesláno 11. leden 2011 Odesláno 11. leden 2011 mám to už dlouho koupil jsem led pásky bíle na ebay a mám pod nohami a v kufru na plátu taky bíle kufr jsem zapojil na světlo co je v kufru. a v interieru jsem natáhl kabel od stropního světla..... tak nieco podobne by som chcel spravit aj ja...nemohol by si sem hodit zopar fotiek hlavne osvetlenia pod nohami dik Citovat
Kenedi Odesláno 11. leden 2011 Autor Odesláno 11. leden 2011 a teraz vieme ako to tam namontovat ?osvetlenie do spetakov? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.