dolly1010 Odesláno 29. červenec 2010 Odesláno 29. červenec 2010 Kazma - trapnost. Nejlepší byl ten borec z druhýho videa Citovat
peugeot09 Odesláno 22. srpen 2010 Autor Odesláno 22. srpen 2010 Chudák holka, z těch extrémně negativních reakcí napříč internetem jí evidentně hráblo. Citovat
shark734 Odesláno 22. srpen 2010 Odesláno 22. srpen 2010 ta asi nebude cista [upravil dne 22/8/10 shark734] Citovat
peugeot09 Odesláno 22. srpen 2010 Autor Odesláno 22. srpen 2010 Tohle podle mě žádná návyková látka z člověka neudělá, takhle se už musíš narodit. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.