tomyka Odesláno 3. listopad 2004 Odesláno 3. listopad 2004 dajak mi tecie voda z topeni,a xcel by som vybrat radiator topenia a s kontrolovat ho. prehladal som cele forum ale nasiel som postup na vynratie len u noveho modelu. je tam dajaky rozdiel medzi starym a novym modelom?? Citovat
Guest dtyrkas Odesláno 3. listopad 2004 Odesláno 3. listopad 2004 Cely je to pekna pakarna, o vikendu jsem se snazil tam dostat a asi to necham na nekom jinem. Musis rozebrat pul auta, aby ses tam dostal. Fakt des a hruza. Celou stredni konzoli a nejspis asi celou palubku musis oddelat. Me tece fridex taky - snad jsem to provizorne vyresil tou srackou na utesneni netesnosti. Uvidime, jestli to nepomuze - tak servis. Citovat
tomyka Odesláno 3. listopad 2004 Autor Odesláno 3. listopad 2004 uz som raz vc zivote tu sracku nalial do auta a nepomohlo. takze idemrozoberat. a tak som sa tesil na pekny vikend dufam ze jutre to rozoberiem a v piatok poskladam. a este dufam ze len dajake tesnenie je tam mimo. Citovat
sipka Odesláno 3. listopad 2004 Odesláno 3. listopad 2004 Většinou to teče v tom napojení radiátoru a trubek co vedou od motoru. Nový těsnění stojí cca 120,- v Peugeotu. Ta výměna toho těsnění by neměla trvat dlouho. Já vyndaval radiátor před 14 dny a byla to práce na celej den. ( u novýho modelu ). Dával jsem tam novej protože to netopilo. Byla rozpadlá plastová příčka v tom starým co odděluje přívod a odvod. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.