vendelinek Odesláno 12. červenec 2010 Odesláno 12. červenec 2010 Pěkný videjko,a co jako se ti líbí na konci:myslim,když najel na tachometr tak se mu klepala ruka že ani nevim kolik tam bylo:D Citovat
Qcko Odesláno 12. červenec 2010 Autor Odesláno 12. červenec 2010 No bolo tam okolo 220 ak som dobre videl a pug mu mizol :D ... tak to sa mi pacilo:aut Citovat
dolly1010 Odesláno 12. červenec 2010 Odesláno 12. červenec 2010 Aby se někde nerozšlehali týpci Každopádně mírný úsměv v koutku mám Citovat
dzana.m Odesláno 12. červenec 2010 Odesláno 12. červenec 2010 dolly1010 plne stebou souhlasím Citovat
pastorek Odesláno 12. červenec 2010 Odesláno 12. červenec 2010 Asi už pri tej prestavbe a sťahovaní stihol zapojiť počítač. Alebo hľadá info o tohoročnom zraze v Senici. Citovat
Qcko Odesláno 12. červenec 2010 Autor Odesláno 12. červenec 2010 TO pastorkovi vykas? Sak ja som ticho:aut ... kazdopadne som rad ak sa ti dari so stahovanim;) Citovat
praktik Odesláno 12. červenec 2010 Odesláno 12. červenec 2010 To patrilo aj tebe ešte sa nesťahujem až v septembri zatial sa stavia nova dielna dom je už skoro hotovy:cool:hodne ma zdržali operacie oči ale už je to OK:cool::cool: Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.