crazybiker Odesláno 5. červenec 2010 Odesláno 5. červenec 2010 Zdravim, Pred par mesiacmi som sa dostal k jednemu kusu 405- ono bolo v hroznom stave... tak som to zacal pomaly prerabat-dostavat do dobreho stavu..... ale ted uz by som potreboval par rad...... auto stalo dlhsie-kupil to nejaky maly sopliak po tyzdni rozbbil predok a uz peniazky vyplatit mechanikovi nemal....... tak preto som sa aj dostal k tomu za tak malo penazi..... V aute som musel vymenit motor, lebo co v tom bolo z MI16 tak nieco s tym bolo , jednoducho tlacilo do vopdy vzduch, tak som s tym nehral a vymenil motor za 1,9i . Potom som spravil predok....... a pomaly daval dokopy... Pred par dnami som vymenil uz aj zadnu brzdu-nesla normalne :-S a ted to neveim odvzdusnit, viete mi s tym poradit???diks Dalej hladam naraznik z 405 mi 16, alebo signature.... natuningovany origi sa mi tam mmoc neche dat..... a hlavne chcem tam mat aj hmlovky...tak ked by ste o tom narazniku vedeli, prosim dajte mi vediet o nej.... Pridavam aj link na stranku kde najdete to auto ako aj vyzeralo..... http://www.autotuning.sk/tuning/recenzie/peugeot-405-19-gri/?0c62a3f286edd25686429354ba85fbe1 Zajtra pridam foto,ako to vyzeralo pri kupe a ako to vyzera teraz.... Citovat
What the Hell... Odesláno 5. červenec 2010 Odesláno 5. červenec 2010 Vypadala pekne...Hele na ty brzdy je lepsi kdyz jste dva...Musis dolejt kapalinu,pocitam ze DOT-4 Klidne nalej i pres rysku max,protoze ji budes upoustet...Zvednes auto a jako prvni sundas pravy zadni kolo...Zezadu na trmenu mas upousteci ventil,myslim ze je na nem 11 klicek.Vemes kus hadicky (podobna jako hadicka od ostrikovacu) nasadis na ten ventil a druhej konec hadicky dej do naky nadoby at nemas kolem louze...No az to budes mit pripraveny,tak tvuj kolega treba 10x seslapne brzdovej pedal na podlahu pak pedal podrzi seslaplej no a ted je tvoje chvile kdy povolis ten vypustak z kteryho ti pujde kapalina s bublinkama a zase utahnes at kolega muze opet slapat...Opakujes dokud ti lezou bublinky...Jen si dej pozor nejdriv si zkus ten vypustak povolit,oni se totiz hrozne radi trhaj...No a toto vsecko opakujes na kazdym kole,pricemz musis kontrolovat stav kapaliny v nadrzce abys tam zas nehnal vzduch...Kola ber popripade jak jsou nejdal od brzdoveho valce..tzn:PZ,LZ,PP,LP Tak ti drzim palce a doufam ze jsem ti napsal vsecko potrebny ,treba me jeste nekdo doplni... :papa:papa Citovat
NAVY1 Odesláno 5. červenec 2010 Odesláno 5. červenec 2010 jéé...to auto poznám....ked som mal na jesen moju 405ku omlátenú tak som rozmýšlal čo s ňou, či zainvestujem-a opravím ju alebo či zainvestujem-a kúpim niečo iné a tak som čítal inzeráty a motal sa po bazároch...a práve na túto 405ečku som sa bol pozriet v bazári v Hlohovci. z dialky a na fotkách moc pekná ale z blízka bolo vidieť že by ešte potrebovala slušnú opateru. ešte jej tam aj nieko pekne načal ten predný nárazník tak teda držím moc moc palce nech ju opäť postavíš na nohy (myslím kolesá) nechceš si tu zriadit vlastné vlákno o tomto autíčku?? dúfam, že tá fotečka nevadí??! Citovat
čakom Odesláno 6. červenec 2010 Odesláno 6. červenec 2010 nevypada to špatne. narazniky z Mi budou dobra volba. ješte sundat nalepku na boku, ty hnusny zrcatka a křidlo Citovat
shwaara Odesláno 6. červenec 2010 Odesláno 6. červenec 2010 U takového auta bych přesně čekal HID 6-8000K. Že tam nejsou, please? Citovat
crazybiker Odesláno 6. červenec 2010 Autor Odesláno 6. červenec 2010 Tak hosi, diky za fotku,aspon vidim ako to vyzeralo :-D aj ked to auto poznam a nejak za 1300 to predaval v barazi. zadne kridlo tam uz neni, kupil som bez a je tam z MI16/signature.Predny naraznik mam,ale rozbity,kapota bola rozbita.Elektrony uz nemam :-( takze zatial 15-ky postacia,aj ked nemam pneu na nich zatim :-( Ved hodim hned fotku, len sa nezlaknite :-D Citovat
crazybiker Odesláno 6. červenec 2010 Autor Odesláno 6. červenec 2010 Fotky ako som to kupil - http://pokec.azet.sk/p405/fotoalbumy/peugeot-405-pri-kupe Fotky ako som to pomaly robil a terajsi stav(posledne fotky - http://pokec.azet.sk/p405/fotoalbumy/my-405 Citovat
What the Hell... Odesláno 6. červenec 2010 Odesláno 6. červenec 2010 Hned to vypada lip!!!A cena za ten humus,bordel,filcky??? Citovat
čakom Odesláno 6. červenec 2010 Odesláno 6. červenec 2010 kde je ten naraznik z MI? na fotkach neni:myslim Citovat
crazybiker Odesláno 6. červenec 2010 Autor Odesláno 6. červenec 2010 Z mi 16 chcem zohnat, zatial som tam nahodil origi z 1,6GL co som mal na dvore, este vdzy lepsie nez to sive co tam bolo, ako humus A dal som zato dost malo, nebudem konkretizovat, ale poviem ze ani dobru skodovku zato nekupite :-D Ale zas som sa aj namakal aby to bolo aspon v takom stave.... Brzdy boli zakusnute, motor dymiaci,nefunkcny, vnutrajsok roztrtkany-vytrhali kabliky k reprakom a podobne.... kazdy den som mal neco na tom co robit, len ted uz treba aj peniazky..... a ja ako student som na tom dost zle, motorku som sa rozhodol predat.. aj ked neni moc zaujem o nu(aprilia af1 sintesi)Privyrabam si s ND k 405-kam. A vzdy nejaka brigadicka sa najde, ale to len na benzin..... co je nci moc... JAj a xenoniky k tomu ne su :-S A tiez aj svetlomety som vymenil za tie novsie(zo signature) Citovat
NAVY1 Odesláno 6. červenec 2010 Odesláno 6. červenec 2010 Bolo to pekné auto, škoda, že ho niekto tak doriadil. Dúfam, že sa ti ho skoro podarí dostať do dobrej kondície. Inak možeš byť rád, že to krídlo tam už nie je... Citovat
crazybiker Odesláno 7. červenec 2010 Autor Odesláno 7. červenec 2010 Heh, tak aj to je pravda, dost zaujimavo vyzeralo s tym kridlom :-D ono to vidim ze aj SPZ tam bolo etse tak, aj to som musel prerobit, kvoli polisom-osvetlenie :-S zadne svetla tiez musim nastreknut, a vzadu sa uz ani dotknut toho nemusim :-))Vpredu je to ina robota, aj konzoly musim vyrovnat,lebo tam visi par mm naraznik mozno aj cm... je toho este co robit, ale mne sa to auto paci :-)) takze s radostou sa mi na tom pracuje... :-)) Citovat
NAVY1 Odesláno 7. červenec 2010 Odesláno 7. červenec 2010 To krídlo bol riadny úlet, to klasické čo tam máš teraz tam pasuje viac. Inak, čo všetko s autom plánuješ porobiť? Myslíš, že ten MI vpredu bude pasovať k tomu tuning nárazníku vzadu? K tým zadným svetlám-prihováral by som sa za to keby aby si sa na ich nástrek vykašlal a radšej zohnal nejake zachovalé origo. A ešte sa opýtam na zadný kufor, vidím že tam je zavarený zámok, otváraš to odskokom na dialkovom? ako sa stým žije? Citovat
čakom Odesláno 7. červenec 2010 Odesláno 7. červenec 2010 Původně zaslal: NAVY1 A ešte sa opýtam na zadný kufor, vidím že tam je zavarený zámok, otváraš to odskokom na dialkovom? ako sa stým žije? taky mam zvařenej zamek a žije se s tím paradne;) Citovat
crazybiker Odesláno 7. červenec 2010 Autor Odesláno 7. červenec 2010 Tak mam origi zadne svetla doma tiez, to chcem vyskusat nastreknem tak slabo, ako ma aj S2 ze vidiet trocha biele.... a ked nebude to pekne tak nahodim origi, co uz mam odlozene :-)) zadny kufor som mal na gombik vnutri pod soferovvou sedackou, ale aj to som spravil na dialkovy, je to celkom dobra vecicka :-)) Ohladom upravam uz nechcem nci extra, to co mam ted, len zamracit viac kapotu + predny mickovy naraznik.pravdaze zagitovana ta vnutrajsia lista a mozno z boku prigitovany/trochu nejake sportove tvary, ale nic extra uprava..... mickovy chcem kvoli hmlovkam,ako som pisal aj vysie, je to celkom pekne tiez, mam doma zo signature, len je roztrieskany :-( asi budem to zrenovovat :-( najhorsie ze nemam chybajucu stranu .... a este nahodim elektorny, zatial jazdim na plechacoch,lebo nemam peniazky na pneu/na elektroniky :-S a ani papier o nich..... zadne kridlo chcem streknut do farby auta, predny naraznik tiez, ale kapotu chcem na matnu ciernu... su tam mensie priehlbiny a to asi nevygitujem a matna to trochu uhra a aj bude pasovat k tym nalepkam .... Citovat
NAVY1 Odesláno 7. červenec 2010 Odesláno 7. červenec 2010 Původně zaslal: čakom Původně zaslal: NAVY1 A ešte sa opýtam na zadný kufor, vidím že tam je zavarený zámok, otváraš to odskokom na dialkovom? ako sa stým žije? taky mam zvařenej zamek a žije se s tím paradne;) jj, viem že aj ty máš kufor bez zámku, ale máš aj odklápacie sedačky...ja kebyže nemám zámok a klakne mi batéria tak sa ani nedostanem k náradiu.. Citovat
NAVY1 Odesláno 7. červenec 2010 Odesláno 7. červenec 2010 crazybiker: Tie svetlá strekneš tak ako boli? Tmavou z vnútra? Je to málinko divné ked neni streknutý aj ten kúsok \"za rohom\", kde nieje prístup, či?? Alu aké plánuješ? Budeš aj zapisovať do TP ked zháňaš papier? Som sa nedávno tiež o to pokúšal cez PEUGEOT ale mi napísali za možem jedine 14\" BLBÉ PREDPISY Tak nech sa ti darí Citovat
crazybiker Odesláno 7. červenec 2010 Autor Odesláno 7. červenec 2010 no ani mi nehovor, na 100 krat im pisem ,ze to uz neni to auto co bolo, a ze na to auto potrebujem neco sirsie, ale tak co uz... neco sa pokusim... a tie svetla streknem zvonka..... oni aj tak boli, len tak blbo sa to uz odondilo..... ale uvidim ked sa nepodari dam tam origi, mam doma 2 pary :-D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.