Pawllik Odesláno 18. červen 2010 Odesláno 18. červen 2010 Zdravim, mam mozna hloupy dotaz ale k cemu je ten konektor pod tou zaslepkou za displejem palubniho pocitace? Citovat
Pawllik Odesláno 22. červen 2010 Autor Odesláno 22. červen 2010 Nikdo nevi nebo alespon netusi k cemu by to mohlo byt? Citovat
fox111fox Odesláno 22. červen 2010 Odesláno 22. červen 2010 Ja tam mam iba konektor s kablikmi ktore idu ku displeju. Ziadny dalsi. Daj foto aby si bol konkretnejsi. Citovat
shark734 Odesláno 22. červen 2010 Odesláno 22. červen 2010 asi tam mas pripravu na svetelne cidlo alebo samotne cidlo...ta zaslepka je plocha alebo je tam taka pologula? [upravil dne 22/6/10 shark734] Citovat
Pawllik Odesláno 22. červen 2010 Autor Odesláno 22. červen 2010 ta zaslepka je u displeje rovna a smerem ke sklu zaoblena, ja pod ni teda nic nemam ale znamy tam ma prave konektor se dvema dratkama a nevi k cemu to tam vlastne je Citovat
shark734 Odesláno 22. červen 2010 Odesláno 22. červen 2010 tak on tam potom bude mat to svetelne cidlo ako som spominal vyssie...ta zaslepka musi byt s takym \"pupcekom\"(vypukla) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.