TO Odesláno 16. říjen 2004 Odesláno 16. říjen 2004 nenasel jsem rubriku pro prodej tak to pisu sem. prodam Peugeot 206 XS 2.0HDI, klimatizace, el. okna, el. zrcatka, ABS, 4x airbag, 3dverovy, r.v.2000, cerna barva, lita kola 15\" 195x50, sportovni podvozek, tmava okna, velmi vykone audio KENWOOD KDC9521+zes. CRUNCH V-150+woofer EMPHASER EI10S3, k videni zde http://tomas206.wz.cz/206_for_sale.jpg , cena 269000,- Citovat
Tazman Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 Na hlavní stránce Peugeot clubu je ikona Bazar a tam se takovéto veci mohou zadat. Jinak kdybych měl už po leasingu tak bych to od tebe koupil. Je pro zajímavost za kolik to doopravdy jezdí? Citovat
TO Odesláno 19. říjen 2004 Autor Odesláno 19. říjen 2004 kdyz jedu mesto a nebo sportovne, sezere to 6-6,4l , na dalky to jede tak 5-5,5 Citovat
Tazman Odesláno 24. říjen 2004 Odesláno 24. říjen 2004 To je nějak málo, ale taková spotřeba je super. A proč to dáváš prič když to pěkně jede a moc nežere? Citovat
TO Odesláno 25. říjen 2004 Autor Odesláno 25. říjen 2004 jede to opravdu pekne to je fakt....no proc to prodavam?? zamiloval jsem se do 307...a potrebuju taky o trochu vetsi auto... Citovat
Tazman Odesláno 25. říjen 2004 Odesláno 25. říjen 2004 tenhle problém bude muse také řešit, ale jěště mám tak 2 až 3 roky, ale náš další favrit s přitelkiní je také 307, mě by se líbyla 307 a Pé?e 307 BK tak to asi vyhraje 307 BK, možné že 307 SW ale na to je fůra času Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.