Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

106sťák :covece to nevim,jeste sem je nepotkal,asi by se jim to neleibilo,i kdyz to pres to sviti,al easi by to nebyla zdaleka jedina vec co by resili:bachaA na sraz to stejne vozim na vleku tak se jim zatim zkousim vyhybat.

Odesláno
Původně zaslal: 309GT

Taky gratuluju obou dvoum:potlesk Neuvažoval jsi o decentnějším zadním nárazníku a zadku z MKII?

Zda se ti ze muj zadek pusobi agresivne?prave sem se snazil to udelat co nejvic hladky.Jinak zadni dvere z MK2 sem tu uz resil minule,mel sem to udelat tenkrat,bylo by o problem min,dnes uz to urcite predelavat nebudu,uz takhle na tom je moc moc moooooc hodin prace.ale diky za nazor:super

Odesláno
Původně zaslal: MIHUL

Původně zaslal: 309GT

Taky gratuluju obou dvoum:potlesk Neuvažoval jsi o decentnějším zadním nárazníku a zadku z MKII?

Zda se ti ze muj zadek pusobi agresivne?prave sem se snazil to udelat co nejvic hladky.Jinak zadni dvere z MK2 sem tu uz resil minule,mel sem to udelat tenkrat,bylo by o problem min,dnes uz to urcite predelavat nebudu,uz takhle na tom je moc moc moooooc hodin prace.ale diky za nazor:super

I old model je pěknej,ale slušeli by kristal světla.Mě právě ten zadek přijde hladkej tak nějak až moc,ale jak tam jsou teď ty \"origo\" světla je to lepší o 100% než s bonbonierama
Odesláno
Původně zaslal: s1600

Tohle hlasi kazdy rok,nevidel bych to tak cerne..

Přesně tak,kdo ví jak to bude.....mě tam ovšem nikdo neuvidí
Odesláno

$ Torrez $ :Dekuji ti,tak si se mohl ohlasit ze jsi to ty,nebo jsi tam byl kdyz sem tam nebyl ja?Ja co odesel porotce ode me tak sem to zavrel a sel se podivat na sprinty a mezitim tam asi vsichni byli:myslimTak priste.

Odesláno
Původně zaslal: jiri106xs

To vypadá na celkem vyvedenej srázek... Jiri106xs, dawe106, Jadek, Alešek, Mihul, AKCZ,.... ještě někdo? :)

A vezmete kdyžtak i jednu slečnu do party??? :myslim:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...