MIHUL Odesláno 10. květen 2010 Autor Odesláno 10. květen 2010 106sťák :covece to nevim,jeste sem je nepotkal,asi by se jim to neleibilo,i kdyz to pres to sviti,al easi by to nebyla zdaleka jedina vec co by resili:bachaA na sraz to stejne vozim na vleku tak se jim zatim zkousim vyhybat. Citovat
106sťák Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 jasný ale jinak parádní kárka:super Citovat
309GT Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Taky gratuluju obou dvoum:potlesk Neuvažoval jsi o decentnějším zadním nárazníku a zadku z MKII? Citovat
jiri106xs Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Už jste to četli? http://auto.idnes.cz/krize-dopadla-i-na-mimonske-valky-v-srpnu-nebudou-fb6-/automoto.asp?c=A100510_152539_automoto_fdv Citovat
309GT Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Jo,četl jsem to,ale vůbec mi to neva....Ono to jen tou krizí nebude:roker Citovat
godzila.01 Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Každej když se mu něco nedaří tak to svádí na krizi Spíš to nemá už moc čím zaujmout než to že by byla krize:roker Citovat
go.play Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 žádná krize, nanažranec si chtěl napakovat kapsy z hodně vyskokýho vtupnýho a moc lidí mu tam nepřijelo, tak to asi vzdává, takový lidi já osobně nebudu podporovat Citovat
s1600 Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Tohle hlasi kazdy rok,nevidel bych to tak cerne.. Citovat
MIHUL Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: 309GT Taky gratuluju obou dvoum:potlesk Neuvažoval jsi o decentnějším zadním nárazníku a zadku z MKII? Zda se ti ze muj zadek pusobi agresivne?prave sem se snazil to udelat co nejvic hladky.Jinak zadni dvere z MK2 sem tu uz resil minule,mel sem to udelat tenkrat,bylo by o problem min,dnes uz to urcite predelavat nebudu,uz takhle na tom je moc moc moooooc hodin prace.ale diky za nazor:super Citovat
$ Torrez $ Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 gratulace Mihule:potlesk:potlesk:potlesk.Koukal jsem ti na to a je to fakt mazec.Hlavně ty zadní světla jsou ted o 100% lepší Citovat
309GT Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Původně zaslal: MIHUL Původně zaslal: 309GT Taky gratuluju obou dvoum:potlesk Neuvažoval jsi o decentnějším zadním nárazníku a zadku z MKII? Zda se ti ze muj zadek pusobi agresivne?prave sem se snazil to udelat co nejvic hladky.Jinak zadni dvere z MK2 sem tu uz resil minule,mel sem to udelat tenkrat,bylo by o problem min,dnes uz to urcite predelavat nebudu,uz takhle na tom je moc moc moooooc hodin prace.ale diky za nazor:super I old model je pěknej,ale slušeli by kristal světla.Mě právě ten zadek přijde hladkej tak nějak až moc,ale jak tam jsou teď ty \"origo\" světla je to lepší o 100% než s bonbonierama Citovat
309GT Odesláno 12. květen 2010 Odesláno 12. květen 2010 Původně zaslal: s1600 Tohle hlasi kazdy rok,nevidel bych to tak cerne.. Přesně tak,kdo ví jak to bude.....mě tam ovšem nikdo neuvidí Citovat
MIHUL Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 $ Torrez $ :Dekuji ti,tak si se mohl ohlasit ze jsi to ty,nebo jsi tam byl kdyz sem tam nebyl ja?Ja co odesel porotce ode me tak sem to zavrel a sel se podivat na sprinty a mezitim tam asi vsichni byli:myslimTak priste. Citovat
KeiTynka Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 Původně zaslal: jiri106xs To vypadá na celkem vyvedenej srázek... Jiri106xs, dawe106, Jadek, Alešek, Mihul, AKCZ,.... ještě někdo? A vezmete kdyžtak i jednu slečnu do party??? Citovat
jiri106xs Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 Tebe beru jako samozřejmost Registrační formulář vyplněn a odeslán [upravil dne 14.5.2010 jiri106xs] Citovat
MIHUL Odesláno 14. květen 2010 Autor Odesláno 14. květen 2010 Slecna do party se vzdycky hodí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.