andrejTN Odesláno 3. květen 2010 Odesláno 3. květen 2010 Ahojte. Mam 307-ku r.v. 2005 s original navigáciou, radiom s autotelefonom GPS RT3 a CD meničom Blaupunkt. Všetko sa tvári funkčne, ale nič nepracuje tak, ako ma. Jedine navigácia vypisuje READY a ani autoradio si nepíta prístupový kód. Neviete mi niekto poradiť ako toto všetko sfunkčniť? Tým, že auto je dovezené, nemám žiadne kódy ani inštalačné CD. Vopred veľmi ďakujem [upravil dne 3/5/10 andrejTN] Citovat
mayo406 Odesláno 3. květen 2010 Odesláno 3. květen 2010 Asi by som začal s tým,že by som to dal na origo diagnostiku,niečo podobné som už raz riešil a bola zblbnutá bsi. Citovat
andrejTN Odesláno 13. květen 2010 Autor Odesláno 13. květen 2010 Dik za pomoc, vyskúšam a dam vedieť ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.