FiFa_cze Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 Díky moc Ještě se v pondělí zeptám v olomouckém tuningshopu jestli tam něco nemaji, abych to měl bez poštovnyho, a když nebudou, tak objednám [upravil dne 24/3/12 09:50 od FiFa_cze] Citovat
Lentilka Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 zajeď si kdyžtak k Pavelkovi do motocentra... je to na přerovské... Citovat
FiFa_cze Odesláno 24. březen 2012 Odesláno 24. březen 2012 Díky moc Zkusím to tam Chtěl sem zajet do autofamu, ale zkusim nejdřiv to motocentrum. Citovat
FiFa_cze Odesláno 27. březen 2012 Odesláno 27. březen 2012 Nějak tu stojí řeč, tak vznesu dotaz. Když jsem přezul na léto, tak jsem hodil zadní gumy dopředu a přední dozadu a pekelně to hučí, ale nevim jestli to tak nehučelo i předtím..Může to být tou záměnou? Citovat
go.play Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 Další člověk kterýmu uvnitř auta hučí a překvapivě má taky žlutou 106, to už si druhej kamaráde, no nevim co s váma je asi jsou žlutý auta zakletý Citovat
kujon106 Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 Chce to větší hučák v kládě, kterej auto přehluší. Jste ještě mladý, takže by to neměl bejt problém :-) :-) No a bez prdel_e, může to bejt přehozenim. Nechal bych to tam chvilku jestli si to nesedne a když ne, tak převážit. [upravil dne 28.3.12 06:33 od kujon106] Citovat
MyP106 Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 go.play ,KeiTynka : sice nevim o co jde,ale rád se vtírnu .Teda když tam projedu:D a na jakým letišti že by to mělo být? taky bych se zastavil když nebude jiná akce nebo škola bléééééé Citovat
Guest Alpinka Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 Jedna technicka jak se dostanu k zarovce od popelniku??? Citovat
FiFa_cze Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 No počkám do doby než mi přijdou podložky Jestli to nepřestane, tak při nasazováni podložek hodim zase gumy na místa, kde byly minulej rok Jinak zajimavy je, že zimáky, ktery jsou měkči a měly by hučet, tak byly krásně tichoučky a teď ty letni hučí Citovat
go.play Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 Alpinka: snad nekouříš v autě?! to pak ztrácí na hodnotě, když je po kuřákovi Citovat
kujon106 Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 Holka kouřící v autě, to je snad zažitá a společenská konvence, ne? Citovat
Guest Alpinka Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 ano kouřím i v autě (které tímto rozhodně nic neztrácí ) akorát na to nevidím, protože mi nesvítí ta žárovečka takže jak se k ní mám dostat???? Citovat
go.play Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 To by ses divila, je to uvnitř určitě celý načichlý atd ... takže už to je neprodejný Citovat
FiFa_cze Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 Líbí se mi, jak tady nikdo neví, jak vyměnit žárovku a tak maji všichni plno připomínek ke kouření v autě :D Mimochodem to taky nevim a asi mi to taky nesvítí [upravil dne 28/3/12 19:27 od FiFa_cze] Citovat
go.play Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 pošlu jí celej můj kastlik i s popelníkem a se světýlkem, ať si může v klidu zakouřit a nemusí řešit nesvítící světýlko Citovat
Guest Alpinka Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 go.play: náhodou mám autíčko vyvoňané a prodávat ho nehodlám, tak proč bych si v něm nezakouřila Citovat
MyP106 Odesláno 28. březen 2012 Odesláno 28. březen 2012 MyP106: Hoškovice Takova skromna otazka kde jsou hoskovice? A jinak koureni v aute je v urcitych pripadech velice zajimave ale popelnik k tomu netreba Citovat
go.play Odesláno 29. březen 2012 Odesláno 29. březen 2012 MyP106: http://www.mapy.cz/#q=ho%C5%A1kovice&t=s&x=15.029809&y=50.546173&z=11&d=ward_6822_1 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.